انواع صندلی راک ، ویژگی ، معرفی و تحلیل صندلی راک

صندلی راک

اکثر ما صندلی های راک را به عنوان یک صندلی مادربزرگ می شناسیم. همانگونه که در فیلم ها و کارتون مادربزرگ ها بر روی این صندلی ها بافتنی می بافتن. اما در واقع صندلی مادربزرگ زیر مجموعه ای از صندلی های راک هست و این نوع صندلی انواع مختلفی دارد که از کودک تا بزرگ شامل می شود.که در این مقاله سعی می کنم که بررسی انواع صندلی راک بپردازم.

صندلی راک مدرن

صندلی راک مدرن
صندلی راک مدرن

زندگی مدرنیته امروزه باعث شده است که مردم به سوی دکوراسیون مدرن و امروزی سوق پیدا کنند. صندلی راک هم از این قائده دور نمانده و به صورت امروزی تغییر کرده هست تا بر اساس دکوراسیون خانه ها و ویلاها هم سو شود. یکی از مزیت های نوع مدرن ، ظرافت ، سادگی و جمع و جور بودن این نوع صندلی ها هستند که برای خانه های کوچک امروزی بسیار مناسب هستند

صندلی راک کلاسیک

صندلی راک کلاسیک
صندلی راک کلاسیک

نوع کلاسیک از قدیمی تربن نوع این صندلی ها هستن که به صندلی مادربزرگ معروف شده است. جنس این صندلی از چوب می باشد یکی از خصوصیات این صندلی منبت کاری در طرح های مختلف بر روی آن هست.

صندلی راک کودکان

صندلی راک کودکان
صندلی راک کودکان

همان گونه که گفتیم صندلی راک از کوچک تا بزرگ را شامل می شود. این نوع مدل مخصوص کودکان هست. بنابراین برای اینکه مناسب کودکان باشد اندازه آن کوچکتر انتخاب می شود تا کودک به راحتی بر روی آن بنشیند. این راک کودکان برای اینکه متناسب با اتاق کودک باشد از رنگ های روشن استفاده می شود و همچنین از شخصیت های کارتونی و حیوانات بر روی این صندلی ها استفاده می کنند.

صندلی راک راحتی

صندلی راک راحتی
صندلی راک راحتی

این نوع از صندلی راک تلفیقی از مبل راحتی و راک می باشد. این صندلی به دلیل اینکه از پارچه و ابر برای ساخت نشیمن آن استفاده می شود صندلی راحتی هست. و همچینین بدلیل اینکه روی آن از پارچه استفاده می شود می توان با مبلمان و دکوراسیون خانه ست کرد.

صندلی راک لهستانی

صندلی راک لهستانی
صندلی راک لهستانی

گران ترین صندلی های راک موجود صندلی های لهستانی هستند این صندلی ها به دلیل نوع ساخت از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار هستند. طراحی این صندلی ها به گونه ای هست که هر کسی را مجذوب خود می کند.

صندلی راک باغ

صندلی راک باغ
صندلی راک باغ

یکی از صندلی هایی که در باغ ها و ویلاها استفاده می شود صندلی راک می باشد.  خاصیت متمایز ابن نوع از صندلی راک ضد آب بودن آن هست. این امر باعث می شود تا در برابر آب باران مقاومت خوبی از خود نشان دهد.

منبع : تحریریه ویلاسازه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ویلاسازه - واتساپ
پشتیبانی ویلاسازه
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم